Your Cart

Fabrics online AudiniaiDrim.lt

Audiniai internetu


PENYE tai aukštos kokybės audinys, gaunamas iš ilgų medvilnės pluoštų, kuriems atliekamas specialus apdorojimas – šlifavimas, kurio dėka iš pluoštų pašalinamas lengvas pūkas. Todėl PENYE kokybės trikotažas turi šiek tiek blizgesio, gerai išlaiko formą, praktiškai nesiglamžo ir yra anti-pilling(nesipumpuruoja).Trisiūlis kilpinis trikotažas išpildys jūsų svajones! Jis leis jaustis patogiai ištisus metus tiek mieste tiek namuose. Trisiūlio kilpinio trikotažo medžiaga pasižymi tamprumu, patvarumu, švelniu paviršiumi odai. Ji puikiai tinka siūti laisvalaikio suknelėms, neįpareigojantiems laisvo miesto stiliaus švarkams taip pat ir sijonams. Norint patogiai jaustis namuose jums pravers šiltas, švelnus ir tamprus džemperis su derančiomis kelnėmis.
Taigi, iš šio trikotažo galima pasisiūdinti bet kokį norimą drabužį ir nesijaudinti, kad stilius trukdys patogumui. Su trisiūliu kilpiniu trikotažu jūs turėsite viską ko pageidavo širdis patogiam laisvalaikio judėjimui!
Su mūsų audiniais visada smagu dirbti ir kurti kažką naujo artimiesiems. Parduotuvėje esančių audinių sąrašas gana ilgas, todėl išsirinkite iš žemiau esančių audinių.

Audinio sudėtis

85% cotton/15% polyester

Audinio plotis

195cm

Audinio tankis

320gr

Rikiavimas

8

Color

Green shades

You may also like…

Dark green trisiūlis

10.90

Turime

- +