Your Cart

Fabrics online AudiniaiDrim.lt

Audiniai internetu

Fabrics online - quality fabric store

COMFORTABLE FABRICS FOR ALL NEEDS

measureline

  Welcome to the fabric online store with lots of cotton fabrics! At AudiniaiDrim.lt you can find a wide variety of cotton fabrics to meet everyone's needs. In our store, all fabrics are easily accessible and accessible to anyone looking for an opportunity to shop quickly, safely and conveniently. Choose cozy, beautiful cotton fabrics to sew your new favorite clothes.
  All fabrics online can be ordered online much faster and more conveniently with convenient self-service. The long-term experience of audiniaidrim.lt provides a great opportunity for everyone to purchase quality products. In addition to our many cotton fabrics, a variety of appliques, erasers, threads, zippers and other very useful little things for embroidery can be purchased online.
  We are glad to have a great opportunity to contribute to the creation of each of your new handicrafts, because all the creative works of fabrics you create delight hundreds of people. It is also gratifying that only thanks to you can we further develop this audiniaidrim.lt project and constantly add to the warehouse with excellent, more and more interesting and newer fabrics. All fabrics online are ordered cheaper only on our online Fabrics online. We hope that everyone looking for quality fabrics online will find all the necessary materials in the project audiniaidrim.lt.

  Išskirtiniai audiniai internetu

  Mėgaukitės patyrusių audinių gamintojų ir puikių dizainerių sukurtais medvilniniais audiniais. Visiems siuviniams ir rankdarbiams kurti pastoviai siūlome Jums neįtikėtinai didelį audinių asortimentą iš kokybiškų medvilninių audinių.
  Būtent šiandien jau galime pasiūlyti daugiau nei 500+ skirtingų audinių, o asortimentą pastoviai papildome naujais audiniais. AudiniaiDrim.lt audinių parduotuvė internete dirba visą parą būtent jums mielieji ir mielosios, kad galėtumėte patogiai rinktis ir užsisakyti reikiamus audinius kiekvienam patogiu metu. Audinių parduotuvėje galima rasti plono trikotažo, angoros, margų džersių, vienspalvių džersių, storo trikotažo audinių, tokių kaip Polar flysas, pūkiai, megztas trikotažas ir kitų įvairių vienspalvių kilpinių skirtingo tankio audinių. Taip pat nereikėtų pamiršti paminėti, kad čia rasite visus reikiamus priedus siuvimui.
  Įsigiję mūsų audinius internetu turite puikią galimybę saugiai įsigyti reikiamas medžiagas ir kurti namuose, bei siuvyklose ne tik trikotažinius gaminius, bet ir minkštas medvilnines antklodes. Su mūsų audiniais visada smagu dirbti ir kurti kažką naujo vaikams su įvairiais įdomiais personažais, vienspalviais audiniais, audiniais su įvairiais raštais.
  Jau daugelį metų rūpinamės, kad tik kokybiški medvilniniai audiniai pasiektų kiekvieną šeimą, o gabių siuvėjų dėka įsigyti audiniai internetu virstų ne tik puikiais trikotažiniais gaminiais, bet ir puikiais vaikų ir suaugusiųjų drabužėliais.
  Visus užsakytus audinius internetu kiekvienam pristatome populiariausiais kurjeriais visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Užsakyti audiniai internetu visada yra pristatomi Jums patogiu kurjeriu iki namų durų arba į artimiausią pašto skyrių ar į paštomatą.

  Pasirinkimas

  Visuomet papildome audinių asortimentą naujais audiniais. Pačius naujausius audinius galima pamatyti kiek žemiau. Išsirinkite patikusį audinį internetu, o mes pasirūpinsime, kad išsirinkti fabrics online pasiektų jūsų namų duris ar pasirinktą paštomatą kuo greičiau su populiariausiais kurjeriais. Rinkitės audinius iš įvariausių audinių spalvų, audinių raštų, audinių storių ir kitų reikalingų savybių, bei pasisiųkite puikius drabužius, trikotažą ar net suknelę ypatingai šventei, bei kūrybiškai sukurkite dekoraciją.
  Tikimės, kad ieškodami geriausių audinių internetu mūsų parduotuvėje rasite viską ko pageidavote. Jeigu taip atsitiko, kad neradote ko norėjote drąsiai parašykite mums žinutę ir pasistengsime surasti Jūsų poreikius atitinkančius audinius.
  Taip pat pasinaudokite puikia galimybe ir prenumeruokite audiniai drim naujienlaiškius ir pirmi sužinokite kokie yra prieinami naujausi audiniai internetu!

  Apie Audiniai Drim

  Audiniai Drim – šeimos įkurta audinių parduotuvė internete.
  Šiuo projektu daugiausiai rūpinuosi aš – Irma. Su manimi Jūs visi bendraujate norėdami užsisakyti prekes. Aš kruopščiai ir greitai pakuoju Jums siuntinius bei renku audinius, kurie laikui bėgant virsta Jūsų svajonių drabužiais.
  Audinių Drim istorija prasidėjo nuo pomėgio vaikštinėti audinių parduotuvėse bei siūti rūbelius savo šeimos nariams. Laikui bėgant šis hobis peraugo į mylimą darbą. Ne kartą stebėjau ir džiaugiausi kaip visi jūsų nusipirkti audiniai internetu virsta nuostabiais siuviniais ir individualiais rankdarbiais. Šiandien labai džiaugiuosi galėdama dovanoti žmonėms šypsenas, atsirandančias gavus kokybiškus ir gražius audinius.

CUSTOMER REVIEWS

Jovita Majauske

Excellent quality eyelets 🥰 pleasant and fast service ❤️

Indrė Milkė

Pleasant communication, fast delivery, excellent quality. I recommend 👍

Raminta Adriulienė

THANK YOU! I really admire the received fabrics, their quality, and especially the sincere communication ❤ Recommend 😊🌷

Ilona Budoviene

Pleasant communication. Fast shipping 😊 excellent fabrics. Thank you!

Erika Ružauskienė

Very pleasant service, good fabric quality and fast delivery.

Alma Bučinskienė

Good price, fast shipping! Thank you!

DL Idėjų Galerija

Thanks, I received the goods quickly

Laura Žemaitė

I sincerely recommend. The fabrics are amazing 😍 Very nice and fast service. I really signed up for a list of regular customers ☺

Vai Da

Very fast delivery. The fabrics are high quality. Thank you.

MOST POPULAR FABRICS

1foto

Thick knitwear - Fluff

2foto

Thin knitwear - Jersey

3foto

Muslin

4foto

Cotton velor

LATEST FABRICS

SUBSCRIBE TO THE NEWSLETTER

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS (FAQ)

Cotton fabrics are best. Cotton fabrics should consist of at least 3 layers.

Ordered fabrics are delivered online by the most popular couriers to your home or to your chosen post office.

Yes. Fabrics ordered online can be sent to the address you specify.

Daugeliu atvejų mūsų audinių parduotuvė visiems gali pasiūlyti skirtingus audinių medžiagos pavyzdžius. Išsirinkti pavyzdiniai audiniai internetu gali būti atsiųsti kartu su kitomis užsakytomis medžiagomis. Parašykite žinutę elektroniniu laišku dėl medžiagų pavyzdžių.

Each fabric can be ordered from 0.5 meters in length.

Yes, it is possible to order fabrics that are not currently in the store.

PATOGUS IR SAUGUS APMOKĖJIMAS

Išsirinkite sau patogų apmokėjimo būdą ir sutaupykite

BECOME A LOYAL OF OUR CUSTOMERS AND GET A 5% DISCOUNT ON CART!

Sign up and shop for at least 50Eur., In the cart automatically
will apply a 5% discount that will apply to all subsequent purchases.

PREKIŲ KELIONE RŪPINASI

Išsirinktus audinius pristatys išbandyti ir patikimi kurjeriai

NEED QUICK ADVICE OR EVEN HAVE GREAT IDEAS?

Log in to the audiniaidrim.lt social networking page and share your
experience, ideas, and great offers with us and others!