Your Cart

Audinių parduotuvė

Viena audinių parduotuvė visiems poreikiams užtikrinti

Audinių parduotuvė audiniaiDrim.lt siūlo išsirinkti iš daugiau nei 600+ skirtingų audinių savo ir šeimos narių svajonių drabužėlių sukūrimui bei pasiuvimui. Audinių parduotuvė pilna įvairiausių medžiagų nuo plono trikotažo, vienspalvių džersių, angoros, margų džersių, storo trikotažo audinių (trisiūlis kilpinis trikotažas), taip pat čia galima rasti Polar flyso, pūkių, megzto trikotažo ir kitų įvairių vienspalvių kilpinių skirtingo tankio audinių. Taip pat nereikėtų pamiršti paminėti, kad čia rasite visus reikiamus priedus siuvimui.

Audinių parduotuvė
Audinių parduotuvė su didžiausiu audinių pasirinkimu

AudiniaiDrim.lt audinių parduotuvė suteikia galimybę patogiai išsirinkti audinius internetu, apžiūrėti visas turimas medžiagas ir kurti jaukiuose namuose ar siuvyklose ne tik trikotažinius medvilninius rūbelius, bet ir minkštas medvilnines antklodes. Su mūsų audiniais visada smagu dirbti ir kurti kažką naujo vaikams su įvairiais vaikus pralinksminančiais veikėjais, personažais, taip pat galima rasti ir vienspalvius audinius, arba audinius su įvairiais raštais.

Taigi nelaukite ir drąsiai rinkitės audinius. Audinių parduotuvė atvira ir prieinama visiems visą parą, kiekvienam individualiai patogiu metu.
Neradote ko reikia visoje parduotuvėje? Parašykite asmeninę žinutę. Padėsime rasti ko reikia ir užsakyti to ko reikia jūsų individualiems projektams įgyvendinti.

Naršykite audinių parduotuvėje ir atraskite geriausius audinius

Kodėl audiniaiDrim.lt audinių parduotuvė geriausias tavo pasirinkimas?

Labai džiaugiamės, kad audiniaidrim.lt audinių parduotuvė gali Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės audinius ir, kad per tokį trumpą laiko tarpą sugebėjome suburti komandą, kuri gali greitai padėti kiekvienam iš Jūsų. Puikiai suprantame, kad nelabai pavyks sukurti kažką naujo ir jaukaus be kokybiškų, įdomių, bei išskirtinių audinių, todėl stengiamės audinių parduotuvę pastoviai papildyti naujomis prekėmis.
Reikiamų medžiagų išsirinkimas audiniaidrim.lt audinių parduotuvėje yra labai paprastas. Naršant parduotuvėje pasirinkite norimą audinį ir įveskite reikiamą audinio ilgį metrais, įsidėkite į prekių krepšelį ir kai jau visas prekes įsidėsite į krepšelį prisijunkite prie savo paskyros ir atlikite apmokėjimą už įsigytas prekes. Greitu metu su jumis susisieks audiniaiDrim.lt vadybininkas el.paštu ir informuos apie pasikeitusį užsakymo statusą.
Nepamirškite, kad mūsų audinių parduotuvė lojaliems klientams suteikia nuolaidas priklausomai nuo perkamo audinių kiekio. Todėl drąsiai pasinaudokite kiekviena suteikiama audinių parduotuvės nuolaida kokybiškiems audiniams įsigyti.

Patogus apsipirkimas parduotuvėje

Audinio įsigijimas internetu yra daug greitesnis ir paprastesnis ir saugesnis procesas nei važiuoti į audinių parduotuvę ir praleisti ilgas valandas stovint eilėse ir gaišti savo brangų laiką beieškant to ko reikia. Artimoje ateityje galėsime pasiūlyti filtruoti audinius pagal jų tam tikras savybes. Tai dar palengvins reikiamų prekių paiešką ir pasirinkimą iš audinių parduotuvės. Na, o dabar jeigu jau pavyko rasti visus reikiamus audinius ir priedus siuvimui eikite į prekių krepšelį ir pagal pateikiamas instrukcijas patvirtinkite užsakymą ir laukite audinių parduotuvės konsultantų užsakymo patvirtinimo. Tuomet kai įsitikinsime, kad visos reikiamos prekės yra sandėlyje iš karto atsiųsime Jums užsakymo patvirtinimą ir instrukcijas kaip atlikti apmokėjimą už prekes, bei prekių pristatymą. Vos tik atliksite apmokėjimą už pasirinktas prekes laukite žinutės iš audinių parduotuvės komandos. Dabar jau mes pasistengsime, kad iš audinių parduotuvės prekės kuo greičiau atkeliautų pas jus. Dar norime atkreipti pirkėjų dėmesį, kad jeigu nesulaukėte elektroninio laiško (atsitinka ir taip, kad laiškai įkrenta į Spam’o skyrelį) iš audiniaidrim.lt parduotuvės būtinai užsakymo būseną pasitikrinkite savo asmeninėje audiniaidrim.lt audinių parduotuvės paskyroje.

Apie AudiniaiDrim projektą

AudiniaiDrim – šeimos įkurta audinių parduotuvė internete.
Šiuo projektu daugiausiai rūpinuosi aš – Irma. Su manimi Jūs bendraujate norėdami užsisakyti prekes. Aš kruopščiai ir greitai pakuoju Jums siuntinius bei renku audinius, kurie laikui bėgant virsta Jūsų svajonių drabužiais.
AudiniųDrim istorija prasidėjo nuo pomėgio vaikštinėti audinių parduotuvėse bei siūti rūbelius savo šeimos nariams. Laikui bėgant šis hobis peraugo į mylimą darbą. Šiandien labai džiaugiuosi galėdama dovanoti žmonėms šypsenas, atsirandančias gavus kokybiškus ir gražius audinius. O ką naujo sukūrei tu? Pasidalink su manimi nuotraukomis ir savo darbeliais.

Audiniaidrim.lt – geriausia audinių parduotuvė tavo šeimos siuviniams kurti.

Mielieji, tik su Jūsų pagalba, tikimės, kad greitu metu galėsime pasiūlyti dar daugiau įvairių audinių Jums ir taip mažais žingsneliais užaugsime kartu su Jumis, bei tapsime didžiausia audinių parduotuve (mažytė mano svajonė).
Visada džiaugiamės puikia galimybe prisidėti prie kiekvieno naujo rankdarbio sukūrimo, nes visi sukurti audinių kūrybiniai darbeliai džiugina daugelį žmonių. Taip pat džiugu, kad tik kiekvieno Jūsų dėka audiniaiDrim komanda gali toliau vystyti šį audiniaidrim.lt projektą ir pastoviai papildyti sandėlį puikiais, vis įdomesniais ir naujesniais audiniais. Visi audiniai internetu yra užsakomi pigiau tik mūsų internetinėje audinių parduotuvėje. Tikimės, kad kiekvienas ieškantis kokybiškų audinių internete visas reikiamas medžiagas ras projekte audiniaidrim.lt.
O kokį siuvinį sukūrei šiandien tu? Pasidalink su manimi puikiomis savo idėjomis.

Reikia patarimo ar pagalbos renkantis medžiagas audinių parduotuvėje?

Drąsiai klauskite ir skambinkite. Visada padėsime!

Ačiū, kad esate kartu su AudiniaiDrim.lt audinių parduotuve jau ne vienerius metus!