Your Cart

Trisiūlis kilpinis trikotažas

Siūdama drabužius savo šeimos nariams atradau trisiūlio trikotažo audinius iš kurių pasiūti rūbeliai yra ne tik gražūs, bet ir patogūs. Todėl šis trisiūlis kilpinis trikotažas ir atsirado mano parduotuvėje. Dalinuosi su jumis mano ir kitų merginų jau pamėgtais audiniais laisvalaikio aprangai pasisiūti. Šis trikotažas nors ir turi svorio, tačiau jo išskirtinė savybė, kad jis vienu metu turi tvarkingą kritimą ir gražiai išlaiko savo formą. Vidinė pusė – stambios virvelės pinimo raštas. Dažniausiai jis yra gaminamas vien medvilnės pagrindu, kuris medžiagai suteikia matinį paviršių. Dar kitas šio trikotažo gamybos būdas yra medvilnė su poliesteriu. Trisiūlis kilpinis trikotažas su poliesteriu įgauna blizgesį, paviršius yra slidesnis, didesnis tamprumas iš savęs. Pasižymi tvirtumu.

Trisiūlis kilpinis trikotažas
Aukščiausios kokybės trisiūlis kilpinis trikotažas audiniaiDrim.lt parduotuvėje

Kodėl verta rinktis trisiūlius trikotažo audinius?

Kiekvienas žinome, kad šiandien, kai gyvenimo tempas darosi vis spartesnis, komfortas tampa labai svarbia mūsų gyvenimo dalimi. Patogumas mums yra būtinas kiekvienoje gyvenimo srityje, todėl kartais net nesistengiame ieškoti spintos gilumoje pasimetusios gražesnės suknelės ar kelnių, nes pirma mintis, kuri mums kyla – „bus nepatogu“, kaip mat ištirpdo norą atrodyti gražiai ir stilingai. Tačiau patogūs rūbai nebūtinai yra negražūs, o gražūs rūbai nebūtinai yra nepatogūs. Patogumas ir stilius viename, jau pasiekiamas ranka! Tam puikiai tinka trisiūlis kilpinis trikotažas.

Trisiūlis kilpinis trikotažas – tai medžiaga, kuri yra kur kas tvirtesnė ir storesnė už įprastus kilpinius audinius. Todėl rūbai pasiūti iš šio trikotažo nepraranda savo formos, yra gana šilti ir ilgalaikiai. Svarbu tai, kad ši medžiaga beveik nesiglamžo, todėl skubant į miestą nebereikės galvoti kaip suspėti išlyginti drabužį. Trisiūlis kilpinis trikotažas gali būti naudojamas švarkų, sijonų, suknelių ir net džemperių siuvimui. Ši medžiaga yra natūraliai tampri ir gražiai krentanti, tad mieste ne tik patogiai jausitės, bet ir stilingai atrodysite.

Aktyvus laisvalaikis ir stilingi drabužiai?

Aktyvus laisvalaikis ir stilius, dažnai yra nesuderinami dalykai. Norintiems aktyviai praleisti laisvalaikį gamtoje tenka rinktis tarp gražių drabužių, kurie atspindės asmenybę, ir patogių, kurie nepabrėš stiliaus, tačiau leis jaustis patogiai.

Stilingi drabužiai paprastai būna nepatogūs, ankšti, per daug aptempti, neturi tamprumo ir yra skirti tik tam tikram sezonui. Patogūs rūbai neretai būna laisvai krentantys, tamprūs, tačiau be ypatingo dizaino. Todėl norint leisti laiką miesto parke, dažnai tenka svarstyti ar norime atrodyti gražiai ar norime jaustis patogiai.

Trisiūlis kilpinis trikotažas išpildys jūsų svajones! Jis leis jaustis patogiai ištisus metus tiek mieste tiek namuose. Trisiūlio kilpinio trikotažo medžiaga pasižymi tamprumu, patvarumu, švelniu paviršiumi odai. Ji puikiai tinka siūti laisvalaikio suknelėms, neįpareigojantiems laisvo miesto stiliaus švarkams taip pat ir sijonams. Norint patogiai jaustis namuose jums pravers šiltas, švelnus ir tamprus džemperis su derančiomis kelnėmis.

Taigi, iš šio trikotažo galima pasisiūdinti bet kokį norimą drabužį ir nesijaudinti, kad stilius trukdys patogumui. Su trisiūliu kilpiniu trikotažu jūs turėsite viską ko pageidavo širdis patogiam laisvalaikio judėjimui!

Su mūsų audiniais visada smagu dirbti ir kurti kažką naujo artimiesiems. Parduotuvėje esančių audinių sąrašas gana ilgas, todėl išsirinkite iš žemiau esančių audinių:

 

Visi trikotažiniai audiniai

 

Taigi nelaukite ir drąsiai rinkitės trikotažinius audinius. Audinių parduotuvė visuomet yra atvira ir prieinama visiems visą parą, kiekvienam individualiai patogiu metu.
Neradote ko reikia visoje parduotuvėje? Parašykite asmeninę žinutę. Padėsime rasti ko reikia ir užsakyti to ko reikia jūsų individualiems projektams įgyvendinti.

Kodėl audiniaiDrim.lt audinių parduotuvė geriausias tavo pasirinkimas?

Labai džiaugiamės, kad audiniaidrim.lt audinių parduotuvė gali Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės audinius. Mūsų aukštos kokybės medvilniniai audiniai ypač tvirti ir kokybiški.

  1. Mūsų audinių parduotuvė lojaliems klientams visada suteikia puikias nuolaidas priklausomai nuo perkamo audinių kiekio. Todėl drąsiai pasinaudokite kiekviena suteikiama audinių parduotuvės nuolaida kokybiškiems audiniams įsigyti.
  2. Reikiamų medžiagų išsirinkimas audiniaidrim.lt audinių parduotuvėje yra labai paprastas. Naršant parduotuvėje pasirinkite norimą audinį ir įveskite reikiamą audinio ilgį metrais, įsidėkite į prekių krepšelį ir kai jau visas prekes įsidėsite į krepšelį prisijunkite prie savo paskyros ir atlikite apmokėjimą už įsigytas prekes. Greitu metu su jumis susisieks audiniaiDrim.lt vadybininkas el.paštu ir informuos apie pasikeitusį užsakymo statusą.
  3. Puikiai suprantame, kad nelabai pavyks sukurti kažką naujo ir jaukaus be kokybiškų, įdomių, bei išskirtinių audinių, todėl stengiamės audinių parduotuvę pastoviai papildyti naujomis prekėmis. Kiekvieną savaitę vis nauji medvilniniai audiniai papildo geriausių audinių kolekcijas. Ar jau pavyko išsirinkti savąjį audinį?
  4. Labai džiaugiamės, kad per tokį trumpą laiko tarpą sugebėjome suburti tinkamą komandą, kuri gali greitai padėti kiekvienam iš Jūsų rasti tai ko reikia kiekvienam.

Trisiūlis kilpinis trikotažas tiks net jautriausiai odai

Įprastai į drabužių sudėtį žiūrime retai, tačiau jeigu turime jautresnę odą, žinome, kad sintetinės medžiagos yra tikri mūsų priešai. Dėvint netinkamos medžiagos rūbus gali išberti, niežtėti, graužti ir net deginti odą. Kadangi sintetiniai audiniai nepraleidžia oro ir nesugeria skysčių, todėl gali atsirasti ir aknė.

Su trisiūliu kilpiniu trikotažu šiuos nepatogumus galėsite pamiršti, nes šis audinys yra draugiškas net ir jautriausiai odai. Jis įprastai gaminamas iš medvilnės, kuri audiniui suteikia matinio paviršiaus efektą, tvirtumo ir ilgaamžiškumo bei išsaugo audinio spalvą. Šio trikotažo sudėtyje esanti medvilnė nedirgina odos, sugeria skysčius ir yra laidi orui , o tai ypač svarbu odos ligų turintiems žmonėms.

Geriausias audinys laisvalaikio drabužiams

Trisiūlis kilpinis trikotažas puikiai tinka laisvalaikio drabužių siuvimui. Ši medžiaga yra tampri, tvirta ir ilgalaikė. Nors šis trisiūlis kilpinis trikotažas yra kiek sunkesnis nei kiti jis puikiai gražiai krenta ir išlaiko pasiūto drabužio formą. Taip pat didžiausias šio tipo audinių privalumas toks, kad sparčiai besikeičiančioje kasdienybėje tai beveik nesiglamžo ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Nesvarbu kas reikalinga laisvalaikio suknelė, kostiumas, švarkas, džemperis, kelnės ar netgi plona striukė, šis trisiūlis trikotažas padarys siuvamus rūbus ne tik stilingus ir patogius.

Kokie yra geriausi trikotažiniai audiniai tau ir tavo verslui?

Visi trikotažiniai medvilniniai audiniai yra geri, bet tik tada kai naudojami apgalvotai pagal numatytą paskirtį tinkamoje situacijoje. Visi gaminami medvilninių audinių tipai turi savo privalumų ir trūkumų, todėl ir audinių naudotojai turėtų atidžiai įsivertinti kokiems gaminiams naudos pasirinktą audinį.
Kiekvienas apsiperkantis mūsų parduotuvėje puikiai žino, kad medvilniniai audiniai yra gaminami labai skirtingai ir paėmus palyginimui du skirtingus audinius, kurių sudėtis yra 100% medvilnė jie gali gerokai skirtis, todėl prieš užsisakant didesnius audinių kiekius reikėtų išbandyti atsisiųti numatytus audinius ir išsitestuoti.
Jeigu esate parduotuvės savininkai vertėtų gerai įsivertinti kokie medvilniniai audiniai yra geriausi Jūsų klientams ir pasirinkti tokius audinius galutiniams produktams pagaminti, kurie geriausiai atspindėtų jūsų prekės ženklą, bei visiškai patenkintų galutinį vartotoją. Todėl jeigu apsilankėte audiniaidrim.lt audinių parduotuvėje pirmą kartą užsisakykite audinių pavyzdžius, pačiupinėkite, išbandykite įvairesnius medvilninius audinius savo siuviniams kurti ir tik tada užsisakykite didesnius kiekius gaminiams gaminti, kurie tikrai džiugins daugybę žmonių laukiančių jūsų unikalių darbelių.

Reikia patarimo ar pagalbos renkantis medžiagas audinių parduotuvėje?

Drąsiai klauskite ir skambinkite. Visada padėsime!

Ačiū, kad esate kartu su AudiniaiDrim.lt jau ne vienerius metus!