Your Cart

Medvilniniai audiniai

Geriausi medvilniniai audiniai vaikų ir suaugusių drabužėliams siūti. Dar kai būdavau maža man mama sakydavo, kad patys geriausi yra medvilniniai audiniai. Ir tai yra tikra tiesa, nes per dešimtmečius niekas nepasikeitė. Šiandien tai vis dar pats populiariausias ir geriausias audinys drabužiams siūti. Medvilnė yra natūralus audinys, kuris tinka ne tik trikotažui, suknelėms, striukėms, kelnėms, sprotinei aprangai siųti, bet ir rankšluosčiams, patalynei ir daug kitų naudingų kasdienių gaminių.

Medvilniniai audiniai
Aukščiausios kokybės medvilniniai audiniai audiniaiDrim.lt parduotuvėje

Kodėl verta rinktis medvilninius audinius?

Kodėl nuo seno žmonės renkasi medvilninius audinius? Tai gana dažnai užduodamas klausimas, į kurį tikrai rasite atsakymą kiek žemiau.

Tvirtas ir patikimas audinys

Medvilniniai audiniai puikiai tarnauja vaikams, nes vaikiški drabužiai iš medvilninių audinių yra tvirti, lankstūs, lengvai prižiūrimi, patogūs ir saugūs. Pati geriausia medvilnės savybė ta, kad ją ištepus lengvai galima išskalbti. Geros kokybės medvilniniai audiniai ne tik puikiai dėvisi, bet ir gražiai atrodo.

Medvilnė kvėpuoja

Viena iš geriausių ir svarbiausių medvilnės savybių yra ta, kad medvilninis audinys kvėpuoja. Dėl to ir dauguma pasaulyje gaminamos patalynės yra iš medvilnės audinio. Medvilnė nesulaiko drėgmės ir todėl žmogus nešiodamas tokius drabužius jaučiasi daug geriau. Taigi medvilniniai audiniai žiemą yra šilti, o vasarą patogūs, nes gerai išgarina drėgmę. Kokybiškas medvilninis audinys tikrai ne alergizuoja ir ne dirbina odos.

Medvilnės minkštumas

Medvilniniai audiniai būna skirtingo medvilnės pluošto ilgio tai yra labai svarbu medžiagos minkštumui. Medvilnės kokybę galite lengvai nustatyti liečiant audinį. Aišku kai perkate audinius internetu, tai ne labai pavyks paliesti audinio, bet tuomet verta pasikliauti audinių aprašymais ir sudėtimi.
Medvilniniai audiniai su pūkeliu visada maloniai prisiglaus prie jūsų ir vaikų odos ir kasdien džiugins savo jaukumu ir patogumu.

Medvilninių audinių pasirinkimas

Audinių parduotuvėje galima išsirinkti iš daugiau nei 600+ skirtingų audinių savo ir šeimos narių svajonių drabužėlių sukūrimui bei pasiuvimui. AudiniaiDrim.lt svetainė yra pilna įvairiausių audinių nuo plono medvilninio trikotažo, trisiūlio kilpinio trikotažo, vienspalvių džersių, angoros, margų džersių, storo medvilnės trikotažo audinių, taip pat čia galima rasti Polar flyso, pūkių, megzto trikotažo ir kitų įvairių vienspalvių kilpinių skirtingo tankio audinių. Aišku nereikėtų pamiršti paminėti, kad mūsų parduotuvėje rasite ir visus reikiamus priedus siuvimui.
AudiniaiDrim.lt audinių parduotuvė suteikia puikią galimybę kiekvienam patogiai išsirinkti medvilninius audinius internetu, galima apžiūrėti visus turimus medvilninius audinius ir jaukiuose namuose ar siuvyklose kurti ne tik trikotažinius medvilninius rūbelius, bet ir minkštas medvilnines, medvilninę patalynę, antklodes ir net pagalvių užvalkalus. Su mūsų medvilniniais audiniais visada smagu dirbti ir kurti kažką naujo vaikams su įvairiais vaikus pralinksminančiais veikėjais, personažais, taip pat galima rasti ir vienspalvius audinius, bei audinius su įvairiais įdomiais raštais. Audinių sąrašas gana ilgas, todėl išsirinkite iš žemiau esančio meniu dominančių audinių skyrių:

Taigi nelaukite ir drąsiai rinkitės medvilninius audinius. Audinių parduotuvė atvira ir prieinama visiems visą parą, kiekvienam individualiai patogiu metu.
Neradote ko reikia visoje parduotuvėje? Parašykite asmeninę žinutę. Padėsime rasti ko reikia ir užsakyti to ko reikia jūsų individualiems projektams įgyvendinti.

Kodėl audiniaiDrim.lt audinių parduotuvė geriausias tavo pasirinkimas?

Labai džiaugiamės, kad audiniaidrim.lt audinių parduotuvė gali Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės audinius. Mūsų aukštos kokybės medvilniniai audiniai ypač tvirti ir kokybiški.

  1. Mūsų audinių parduotuvė lojaliems klientams visada suteikia puikias nuolaidas priklausomai nuo perkamo audinių kiekio. Todėl drąsiai pasinaudokite kiekviena suteikiama audinių parduotuvės nuolaida kokybiškiems audiniams įsigyti.
  2. Reikiamų medžiagų išsirinkimas audiniaidrim.lt audinių parduotuvėje yra labai paprastas. Naršant parduotuvėje pasirinkite norimą audinį ir įveskite reikiamą audinio ilgį metrais, įsidėkite į prekių krepšelį ir kai jau visas prekes įsidėsite į krepšelį prisijunkite prie savo paskyros ir atlikite apmokėjimą už įsigytas prekes. Greitu metu su jumis susisieks audiniaiDrim.lt vadybininkas el.paštu ir informuos apie pasikeitusį užsakymo statusą.
  3. Puikiai suprantame, kad nelabai pavyks sukurti kažką naujo ir jaukaus be kokybiškų, įdomių, bei išskirtinių audinių, todėl stengiamės audinių parduotuvę pastoviai papildyti naujomis prekėmis. Kiekvieną savaitę vis nauji medvilniniai audiniai papildo geriausių audinių kolekcijas. Ar jau pavyko išsirinkti savąjį audinį?
  4. Labai džiaugiamės, kad per tokį trumpą laiko tarpą sugebėjome suburti tinkamą komandą, kuri gali greitai padėti kiekvienam iš Jūsų rasti tai ko reikia kiekvienam.

Audiniaidrim.lt – geriausia audinių parduotuvė tavo siuviniams kurti

Mielieji, tik su Jūsų pagalba, tikimės, kad greitu metu galėsime pasiūlyti dar daugiau įvairių audinių Jums ir taip mažais žingsneliais užaugsime kartu su Jumis, bei tapsime didžiausia audinių parduotuve (mažytė mano svajonė).
Visada džiaugiamės puikia galimybe prisidėti prie kiekvieno naujo rankdarbio sukūrimo, nes visi sukurti audinių kūrybiniai darbeliai džiugina daugelį žmonių. Taip pat džiugu, kad tik kiekvieno Jūsų dėka audiniaiDrim komanda gali toliau vystyti šį audiniaidrim.lt projektą ir pastoviai papildyti sandėlį puikiais, vis įdomesniais ir naujesniais audiniais. Visi audiniai internetu yra užsakomi pigiau tik mūsų internetinėje audinių parduotuvėje. Tikimės, kad kiekvienas ieškantis kokybiškų audinių internete visas reikiamas medžiagas ras projekte audiniaidrim.lt.

Kokie yra geriausi medvilniniai audiniai tau ir tavo verslui?

Visi medvilniniai audiniai yra geri, bet tik tada kai naudojami apgalvotai pagal numatytą paskirtį tinkamoje situacijoje. Visi gaminami medvilninių audinių tipai turi savo privalumų ir trūkumų, todėl ir audinių naudotojai turėtų atidžiai įsivertinti kokiems gaminiams naudos pasirinktą audinį.
Kiekvienas apsiperkantis mūsų parduotuvėje puikiai žino, kad medvilniniai audiniai yra gaminami labai skirtingai ir paėmus palyginimui du skirtingus audinius, kurių sudėtis yra 100% medvilnė jie gali gerokai skirtis, todėl prieš užsisakant didesnius audinių kiekius reikėtų išbandyti atsisiųti numatytus audinius ir išsitestuoti.
Jeigu esate parduotuvės savininkai vertėtų gerai įsivertinti kokie medvilniniai audiniai yra geriausi Jūsų klientams ir pasirinkti tokius audinius galutiniams produktams pagaminti, kurie geriausiai atspindėtų jūsų prekės ženklą, bei visiškai patenkintų galutinį vartotoją. Todėl jeigu apsilankėte audiniaidrim.lt audinių parduotuvėje pirmą kartą užsisakykite audinių pavyzdžius, pačiupinėkite, išbandykite įvairesnius medvilninius audinius savo siuviniams kurti ir tik tada užsisakykite didesnius kiekius gaminiams gaminti, kurie tikrai džiugins daugybę žmonių laukiančių jūsų unikalių darbelių.

Reikia patarimo ar pagalbos renkantis medžiagas audinių parduotuvėje?

Drąsiai klauskite ir skambinkite. Visada padėsime!

Ačiū, kad esate kartu su AudiniaiDrim.lt jau ne vienerius metus!